Біографія

Кафтан Микола Зіновійович

Народився 22 грудня 1978 р. у м.Тернополі.

З ранніх дитячих років любив малювати, а особливо, ліпити з пластиліну.Найяскравіші спогади дитинства — це «пластилінові війни» власноруч зробленими солдатиками.

З четвертого класу навчався в Тернопільській художній школі ім.братів Бойчуків.

Після закінчення загальноосвітньої школи вступив в «Тернопільський Кооперативний Технікум» (1995- 1998р.р.) на факультет «Художнє оформлення» . Саме тоді і полюбив мистецтво, в великій мірі завдяки талановитому педагогу — Ганні Ткачик.Там зустрів свою майбутню дружину Ірину. У 2000 р. одружився.

Після закінчення «Кооперативного Технікуму» навчався в «Рівненському Державному Університеті» (2002-2005р.р.) на спеціальності « Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».В 2002р. народилася перша донька Уляна,а в 2005р. — син Данило.

Деякий час малював на вулицях Львова та рідного Тернополя графічні портрети та дружні шаржі. Ця практика була величезною та надзвичайно творчою школою.

З 2007 р. по 2015р. працював в Тернопільській «Школі Народних Ремесел» вчителем малювання,де з'явився простір для творчості — художня майстерня та стабільний заробіток, а згодом і нові картини. Виставляти свої полотна почав в Тернопільській приватній АртГалереї Ігоря Мочули. На даний час займається творчістю у майстерні.

Микола — художник— реаліст. Працює в техніці олійного живопису. Улюблені жанри : анімалістика ,портрет,пейзаж.

Брав участь у спільних виставках з групою тернопільських художників «Сновиди», дипломант ХІХ Львівського осіннього салону «Високий замок 2015». Став дипломантом другого ступеню на виставці-конкурсі серед аматорів образотворчого мистецтва Тернопільської області 2016р.

У середині цього художника ніби схована струна романтика. Еталоном ідеальної картини, на думку художника, є та, яка не зможе втомити око глядача за рік, два чи десять.

Зазвичай, муза першою до художника не прилітає. Спочатку треба себе заставити, а вже потім й вона приєднається. Інколи буває, що пензель сам вимальовує те, до чого лежить душа художника.....

Сторінка в соціальних мережах- www.facebook.com/mykolakaftanart

Електронна пошта - This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Сайт- http://kaftan.com.ua/natyrmort.html